Velkommen til Muskelskjelettseminar 2025
Tverrfaglig seminar om undersøkelse og behandling av kne og skulder.
Norsk Manuellterapeutforening arrangerer sammen med Manuellterapeutenes Servicekontor tverrfaglig muskelskjelettseminar i mars 2025 – dette er årets største happening for manuellterapeuter! Seminaret er også åpent for øvrig autorisert helsepersonell med interesse for muskel- og skjelett.
Årets seminar går av stabelen på Oslo Kongressenter, og dette blir et kjent og kjært seminar, slik det var før Covid: Valgfri kollegasamling på torsdag, et innholdsrikt fagprogram fredag og lørdag og med “Get-together” fredag. Seminaret inneholder prisutdelinger og en stor utstilling med sponsorer og øvrige leverandører. Tradisjonen tro blir det bankett med god mat, drikke og dansbar musikk utover de sene nattetimer på lørdag.
Seminaret på 2025 vil ha et særskilt fokus på kne og skulder – to viktige ekstremitetsledd som manuellterapeuter ofte ser i klinisk praksis. Engasjerte forelesere med ulik faglig bakgrunn vil dele av sin kunnskap.
Vi ønsker at flest mulig unge og nyutdannede skal ha anledning til å delta på seminaret, og velger derfor å gi en spesielt fordelaktig pris til manuellterapistudenter og de som ble uteksaminert fra og med 2022. Nytt av året er at det gis rabatt også til manuellterapeuter som ikke lenger er yrkesaktive/pensjonister. NMF ønsker også å invitere medlemmer av Faggruppen for manuellterapi i NFF med på seminaret, og gir medlemspris også til dere.
For mer info og påmelding, se muskelskjelettseminar.no